A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mark Kastriot Marku

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
  • Origin:
  • Prizren 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Mark Kastriot Marku is a popular singer and songwriter. Mark Kastriot Marku ka përfunduar shkollën e lartë të muzikës “Lorenc Antoni” në qytetin e tij të lindjes ndërsa më vonë ka udhëtuar port në Zagreb të Kroacisë për për studime. Ai u bë i njohur për publikun kroat në spektaklin e njohur televiziv “Kroacia kërkon një Yll” ku zuri vendin e tretë. Marku synon që këtë popullaritet ta arrijë edhe në hapësirat shqiptare, përmes pjesëmarrjes në spektaklet muzikore. Ai ka ardhur në Kosovë dhe ka nisur stu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Robb Daddy

Dossi A.K.A Professional's

Jokker

Herolind Ramabaja

Liil Craizy

Besmir Spahiu

Ron Rexhi

Explicit

Bujaa

Cadox


Tags: Mark Kastriot Marku, Mark Marku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019