Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Markel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Markel është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 6 Shkurt 2016, Markel publikon videoklipin "Nje Moment", në bashkëpunim me Dichy. Në Shtator 2016, Markel merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Eja". Më datë 15 Korrik 2017, Franci Rrasa publikojnë videoklipin "Ya Body", në bashkëpunim me Markel, Dichy & Bifi. Muzika e këngës u punua nga vetë Franci Rrasa....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shiga

Papush Sadiku

Egzon Krasniqi

Ernis Çili

Xhustino Hasani

Sajmir Çili

Besmir Metani

Aurel Thellimi

Verim Zendeli

Denny

Tags: Markel


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet