TEKSTESHQIP

Markel Goga
Na Dy
Lyrics

Bashk kena me kon
Na dy na dy
E di kena me kon
Na dy na dy
Nje nat te qet ajo m'del mu
Veshur me stilin model
Stilin model
Afrohet ajo me m'prek mu
Zemren teme me cel
Don me ma cel
Nese ti ke pare ajo s'thot jo
Nese ti s'ke pare ajo nuk do
Nese ti ja jep ajo vjen ngado
Jo nuk esht e leht por ti mos u mundo
Bashk kena me kon
Na dy na dy
E di kena me kon
Na dy na dy
Pran ca ke ti lali
Pran ca ke ti lal
Nje nat te nxeht ajo e dehur
Ka provokime dhe fjale
Nuk di me nal
Floket e saj i prekedhel un
E pa pi mall jam shum i gjall
Kur ty t'kam perball
Nese ti ke pare ajo s'thot jo
Nese ti s'ke pare ajo nuk do
Nese ti ja jep ajo vjen ngado
Jo nuk esht e leht por ti mos u mundo

DËRGOI: