Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Markelino Harizaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8
 • Vendlindja:
 • Permet 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Markelino Harizaj është një shkrimtar i vogël. Ka jetuar per disa vite ne Greqi dhe me pas u kthye ne Shqiperi. Shquhet per talent in e tij ne aktrim. Ka luajtur rolin e Vangjelit ne komedine "14 vjec dhender", Zenelin ne komedine "Pas Vdekjes" dhe Nikollaqin ne komedine "Karnavalet e Korces" ne aktivitetet shkollore te shkolle "Qemal Mici"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Arsen Kurtashi

Bleonard Metalia

Lensi Gega

Florjan Curri

Eljo Canka

Sarafin Grulaj

Olti Dedinca

Hysen Lushtaku

Shkumbin Dulaj

Rilind

Tags: Markelino Harizaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet