Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marko - 4 0 3 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Valet e Joint
Si endrrat blu
Me hodhen,me hodhen, me hodhen
Me hodhen ketu
Atje ku naten
Nuk mbyllem syte
E mollen,mollen,mollen kafshuam te dy.

Dallges qe na morri
Si iki dot
Edhe ti mbase,edhe ti mbase.

(Ref) 2 here
403,403,403
403,403,403
403,403,403
Ishte dhoma Ku mu dhe. Atje u bere grua,
Atje me doje vetem mua,
Te dy te humbur pa radar
S'na duhej me as toke as faj

Era e Jonit
Sonte me cmend
E dua,e dua, e dua si parfumin tend
Lagur nga deti
Ne krahet e mi
Te dua, dua, dua ketu tani

Dallges qe na mori
Si iki dot
Edhe ti mbase, edhe ti mbase

(Ref)3 here
403,403,403
403,403,403
403,403,403
Ishte dhoma Ku mu dhe. Atje u bere grua,
Atje me doje vetem mua,
Te dy te humbur pa radar
S'na duhej me as toke as faj

403 ishte dhoma Ku mu dhe
403,403,403
Ishte dhoma ku mu dhe
Mu dhe.


Ky tekst u dërgua nga inesMarko Strazimiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/11/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018


Marko - 4 0 3
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "4 0 3".
3. Video është e këngës "4 0 3", por nuk këndohet nga Marko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marko Strazimiri:


Komente 0