Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Marsela Elezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Marsela Elezi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Nëntor 2017, B2N publikon videoklipin "Ne Zemer", në bashkëpunim me Marsela. Muzika e këngës u punua nga vetë B2N, teksti u shkrua nga vetë B2N....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Neshi Cakolli

Eli Qorri

Katrin

Anela

Samira

Pashke

Irida Pojani

Jola

Enkeleda Dervishi

Ani


Tags: Marsela Elezi, Marsela, Marsi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet