TEKSTESHQIP

Marsela Kolonja
Iku Shoqja Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Iku Shoqja Ime" kënduar nga Marsela Kolonja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.