Majsela Kolonja
Majsela Kolonja

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Strugë Maqedoni E Veriut
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut Maqedoni E Veriut

Biografia

BIOGRAFIA: Majsela Kolonja është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2014, Majsela Kolonja merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Iku Shoqja Ime". Në Shtator 2014, Majsela Kolonja merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Do Vi Me Valën". Në vitin 2019, Majsela Kolonja merr pjesë në Voice Kids Albania 3....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0