Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Kolonja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Strugë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Taulant Kolonja është një këngëtar i njohur. Në Maj 2009, Taulant Kolonja merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ne Te Dy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Selami Kolonjës

Vëllai i

Sidorela Kolonjës

Vëllai i

Majsela Kolonjës

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adhurim Deari

Argjent Marku

Hajrulla Emini

Florent Iseini

Ergin Iseni

Shpresim Zylbehari

Bexhet Jagodini

Miki

Alim Dauti

Foli

Tags: Taulant Kolonja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet