Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Margariti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Marsela Margariti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore vlonjate. Më datë 20 Janar 2009, Marsela Margariti publikon videoklipin "Bejke E Sarones". Më datë 28 Janar 2009, Marsela Margariti publikon videoklipin "Te Kam Maraz". Më datë 29 Janar 2009, Marsela Margariti publikon videoklipin "Dhender Vlonjati". Në vitin 2009, Marsela Margariti publikon albumin "Te Kam Maraz"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥

Te Kam Maraz (2009)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Marsela Margariti, Marsela

Komente 1