Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Margariti - Na Vjen Nusja Rende Rende Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

na vjen nusja rende rende
duke qeshur buza gaz
sani e pa ne shtepine
dil ore ma jap mamase

plaku ulur me nje stole
apo reje ma pa las
im ti shkuar ze nje tor
mori cfare po ena en

uno burren te kam thene
leri djemte merre pa ngrene
lethe be nje si te be nje
se funzionin e boll e ka

me ti nuse bukuroshe
qendis zerin me pa ngrene
me ty do te zba here do te
me ty do te mire kembe

plaku ulur me nje stole
apo reje pa las
im ti shkuar ze nje tor
mori cfare po ena en


Ky tekst u dërgua nga Na vjen nusja rende rende

Marsela Margariti - Na Vjen Nusja Rende Rende
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Vjen Nusja Rende Rende".
3. Video është e këngës "Na Vjen Nusja Rende Rende", por nuk këndohet nga Marsela Margariti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsela Margariti:


Komente 0