Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Margariti - Te Dua Bilbil Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Mo bilbil i dashur
per pa me cfar tua
mira une mira
per kenget e tua

hajt ka marrin bashke
ati thumi tua
mira une mira
per kenget e tua

rethi pak me fete
si koken i thua
mira une mira
per kenget e tua

fjate mira feme
ste meqet me tua
mira une mira
per kenget e tua

te dua bilbil te dua
tera do kenget e tua
nga gjumi ti sec ma zgjove
NE PENXHERI ME KENDOVE


Ky tekst u dërgua nga Te dua bilbil





Marsela Margariti - Te Dua Bilbil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Bilbil".
3. Video është e këngës "Te Dua Bilbil", por nuk këndohet nga Marsela Margariti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsela Margariti:


Komente 0