Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Margariti - Gushebardha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Mike gute kam sevdane
Ne balluket me geshtalle
Me te da cet ne ta mutem
Ci ce ca moj gushebardhe

Gushebardha aman aman
shkoni me ra me fustan
nema kushet moj aman
sete ty hodha sevdane

te gjitha te me degjova
nje burre nje une ta hodha
le tje zemren dridhe dora
te te flas me deri tojne

gushebardha aman aman
shkoni me ra me fustan
ne ma kushet moj aman
SE TE TY HODHA SEVDANE


Ky tekst u dërgua nga Gushebardha

Marsela Margariti - Gushebardha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gushebardha".
3. Video është e këngës "Gushebardha", por nuk këndohet nga Marsela Margariti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsela Margariti:


Komente 0