Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Margariti - Pese Groshe Gota E Konjakut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  11

Ty gjithe shoqet me fustan
Bor une me ra pa mas
Edhe nje ule te malt
Le ta bejme sita merre

Pese groshe kom te rakis
cfar ka ika ne shtepis
pese groshe gota e konjakut
burri time flak stomakut

kjo raki e merre mir
lere merre ma pa las
mini mire se dollia
ber te tera me polite

he monete pi te miti
e mira te mora une
se ke re po te marr te
LERE LERE MO PO NJAS

PESE GROSHE KOM TE RAKIS
CFAR KA IKA NE SHTEPIS
PESE GROSHE GOTA E KONJAKUT
BURRI TIME FLAK STOMAKUT


Ky tekst u dërgua nga Prese groshe gota e konjakut

Marsela Margariti - Pese Groshe Gota E Konjakut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pese Groshe Gota E Konjakut".
3. Video është e këngës "Pese Groshe Gota E Konjakut", por nuk këndohet nga Marsela Margariti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsela Margariti:


Komente 0