Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Margariti - Si Princesha Ne Perralle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Me ngacmove me lendove
more ermalin nga me shkove
ti me ndrove une qendrova
mund o qaj sa s'mbarova

nje dite nje merre thasha
e bukur e lumin o
floke te se sbans nishane
supe kish menduar o

me ngazmove me lendove
more ermalin nga me shkove
ti me ndrove une qe ndrova
mund o qaj sas ma rova

ty florir na de ti man
lule moj kish me mbledhur o
moj princesha ne perralle
mo qe svecim rritur o

me ngazmove me lendove
more ermalin nga me shkove
ti me ndrove une qe ndrova
MUND O QAJ SAS MA ROVA


Ky tekst u dërgua nga Si princesha ne perralle

Marsela Margariti - Si Princesha Ne Perralle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Princesha Ne Perralle".
3. Video është e këngës "Si Princesha Ne Perralle", por nuk këndohet nga Marsela Margariti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsela Margariti:


Komente 0