Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Margariti - Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

U lulja mbi gurë zallit
dhe mëshjetur në 1 shekull
hajde të më shuhash mallit
merri unë për sytë e zezë (2x)

Stri natë mua lulet çelin
plotë me kënge gurgurimet
do të dalë sa e tek shtegut
të të puth me kurë zen dinmen (2x)

Lulet rënë përmbi gjurmët
mama velon tinë moj erë
ti moj zemër çmë jetë shëmbull
porsi dhe marrë ti je prerë (2x)

Refreni.
Ku je pse zemrën ma plase
do ta pres strukën e lisur
vajze bukur vajze malit
lumi çma ke argatis (2x)






Marsela Margariti - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Marsela Margariti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsela Margariti:


Komente 0