Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Margariti - Thëllëza Kur Zbret Te Zalli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

shtepinë te bardha në brinje
çika në thënë shqipërinë
u thafsh moj del ka anë brinjë
që smë lë të shohen synë (2x)

Refreni
Thëllëza kur zbret te zalli
më shikon dhe më verbo
po unë të kam dha në synë
do të marr nuk më shpëto (2x)

amam moj gushë merr derr
do të dot zemra në ferrë
atë gushë lira lira
timë ishe më e mira (2x)

Refreni
Thëllëza kur zbret te zalli
më shikon dhe më verbo
po unë të kam dha në synë
do të marr nuk më shpëto (2x)

THËLLËZË MOOOOOOOOOJJJJJJJJ

Moj le kë të time beharit
burrit miqë del nga malit
gurët që dren sytë e zallit
derdhur baluket e ballit (2x)

Refreni
Thëllëza kur zbret te zalli
më shikon dhe më verbo
po unë të kam dha në synë
do të marr nuk më shpëto (2x)


Ky tekst u dërgua nga Tonery

Marsela Margariti - Thëllëza Kur Zbret Te Zalli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thëllëza Kur Zbret Te Zalli".
3. Video është e këngës "Thëllëza Kur Zbret Te Zalli", por nuk këndohet nga Marsela Margariti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsela Margariti:


Komente 0