Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Marseli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  51
  • Emri i Vërtetë:
  • Marsel Serjani
BIOGRAFIA: Marseli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 11 Qershor 2010, Aurela Gace publikon videoklipin "Origjinale", në bashkëpunim me Dr.Flori & Marseli. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Me këtë këngë, Aurela Gace u paraqit në këto festivale: VFM 2011 (2011), Zhurma Show 2010 (2010). Më datë 3 Maj 2012, Bruna publikon videoklipin "I Love You Baby", në bashkëpunim me Marseli & Dafi Derti. Më datë 30 Qershor 2012, Sergio publikon videoklipin "Delisia", në bashkëpunim me Marseli. Mu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

12 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatmir Sula

Mursel Murseli

Soni I Vogel

Skender Buzoli

Fidan Hajrizi

Aldi Loci

Sulltan Hajolli

Artur Qerimi

Miri Kamzes

Egzoni Vogel

Tags: Marseli, Marsel Serjani, Marsel Selita


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet