Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marsel Selita & Mariglen Boja - Zjarr

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr".
3. Video është e këngës "Zjarr", por nuk këndohet nga Marsel Selita & Mariglen Boja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marsel Selita & Mariglen Boja - Zjarr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Marenglen Boja

02/02/2014

2014-02-02T09:26:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zjarr" kënduar nga Marsel Selita & Mariglen Boja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Marsel Selita & Mariglen Boja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Rina - Zjarr

Me kon me ty shpinen shume ma kane kthy
Se kom prit qe ma kthe edhe ti
Skom besu n’dashni kur tkom pa ty
Rrej nese thom qe zdu me tpa me sy(2x)

Sjom tipi femnes qe ma ndin
Jom big boss edhe pa ty
Po dashnin ma msove ti
A osht fake a osht fake
A osht fake edhe kjo si ti

Maybe you dont see it
Love like this is so hard to forget
Zemra per ty mnalet yeahhh
Edhe per ty rreh
Drug me on and on and on and on
Make me feel alright
Baby turn your f**king phone down yeah
Po m’mungon edhe kur po tkom ngat
Baby turn your f**king phone down yeah
Me kon fol kur ti em ke perball

Me kon me ty shpinen shume ma kane kthy
Se kom prit qe ma kthe edhe ti
Skom besu n’dashni kur tkom pa ty
Rrej nese thom qe zdu me tpa me sy(2x)

Se ti je momenti (yeah)
Me ty un krejt me i nda
Seni ma i rendsishem
Yeahhhhh
Tash i shoh definition of love
Maybe you dont see it
Love like this is so hard to forget
Zemra per ty mnalet yeahhh
Edhe per ty rreh
Drug me on and on and on and on
Make me feel alright

Drug me on and on and on and on
Make me feel alright

Baby turn your f**king phone down yeah
Po m’mungon edhe kur po tkom ngat
Baby turn your f**king phone down yeah
Me kon fol kur ti em ke mu perball

Me kon me ty shpinen shume ma kane kthy
Se kom prit qe ma kthe edhe ti
Skom besu n’dashni kur tkam pa ty
Rrej nese thom qe zdu me tpa me sy (2x)

Endri Mallkuqi - Zjarr

Str-1
Dridhe belin rrak tak tak
ta knoj kongen për merak X2
me shum ledhe po kërcen
kush të sheh ti pa men e len X2


Ref
Zjarr Zjarre Zjarr e bojna ne
Endri Liri po e djeg
Zjarr Zjarre Zjarr e bojna ne
Endri Liri po e djeg


Str2
Kush t`ka msu ty kshu o jet
me kto ledhe a don me m`vdek X2
kur po lun ti cak cak cak
sonte i ke vu kapak X2

Elton Braho - Zjarr

Erdhën disa miq e më thanë
Rastësisht i kishe gjet
Hezitove vetëm pak
E më pas i kishe pyet
Pyete si po ja kaloj
A ja vlen pa ty ndopak
Ja ku po ta them ne sy
Rezistoj unë pa merak

Zjarr, zjarr, zjarr për natë
Po e ndez me shoqërinë
Zjarr, zjarr dhe pa ty
Po jetoj për mrekulli
Zjarr, zjarr për natë
Ja vlen jeta dhe pa ty
Zjarr, zjarr, zjarr pa merak
Do ngre dhe për ty dolli

Zemrën di shumë mirë ta gënjej
E në këmbë ende qëndroj
S'kam inat me ty aspak
Jetën time e vazhdoj
Po vazhdoj sepse e di
Me ty tashmë nuk ja vlen
Ja ku po ta them në sy
Jeta ime është ky refren

Zjarr, zjarr, zjarr për natë
Po e ndez me shoqërinë
Zjarr, zjarr dhe pa ty
Po jetoj për mrekulli
Zjarr, zjarr, zjarr për natë
Ja vlen jeta dhe pa ty
Zjarr, zjarr pa merak
Do ngre dhe për ty dolli

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Marseli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet