Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marseli - Biondina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Biondina".
3. Video është e këngës "Biondina", por nuk këndohet nga Marseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marseli - Biondina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Marseli

Komente

Asnjë Koment

30/07/2020

2020-07-30T20:25:12+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Biondina" kënduar nga Marseli.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Biondina".
Videoklipi nga Marseli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mira Janji - Biondina

Rastesisht te kap pare
aty ku rrinim bashke
por tani tjeter kush
po te puth plot afsh

Tash ajo i shijon
buzet qe me vrane
edhe pse asnje jave
si ka qe ne u ndame

Mpaske dashur per nje dite
mpaske dashur per nje nate
sepse je nje i pashpirte
qe me vret cdo dite nga pak

Cdo minut qe kalon
me duket sa nje vjet
skam fuqi as te shikoj
se si asaj i flet

Gili - Biondina

Fustanin me lule shumë biondina e qëndisi
ajo e qëndisi
rritet pulsi, ndalet fryma loja e saj nisi
loja e saj nisi
vezulloi podiumi, trupi saj si opiumi
kush e then djalërinë
kjo biondinë si balerinë

Rap:
Digjet sikur fishekzjare
si vallëzon kjo lozonjare
ndal zemrat djaloshare
kush është kjo biondinë shqiptare

Ref:
Hej hej moj biondinë fale bukurinë
melodinë për dashurinë
hej hej lozonjare
digju fishekzjare
dogje zemrën djaloshare

Fustanin me lule shumë biondina e qëndisi
ajo e qëndisi
rritet pulsi, ndalet fryma loja e saj nisi
loja e saj nisi
cilin do ta mban për dore
sonte në mbramjen rinore
dikujt do ti luaj fati
apo ta zë taksirati
Më Shumë Këngë Nga Marseli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet