Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsona Tace

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Marsona Tace është një këngëtare e njohur. Marsona Tace ka studiuar per kanto dhe ka qene pjese e disa aktiviteteve muzikore. Më datë 30 Korrik 2011, Marsona Tace publikon videoklipin "O Floriri Ne Kuti". Në Maj 2012, Marsona Tace merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Jo S'kam Arsye". Fabula e kenges tregon se cdo dite jemi perballe sfidave, por forca qe marrim nga bota shpirterore triumfon. Në Maj 2013, Marsona Tace merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Ne Zemer Do Me Gjesh". N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Manushaqe Vata

Venera Imeri

Arjela Krasniqi

Mimoza Selimi

Shpresa

Meda (Nurimeda Kamberi)

Lina

Stela Brahimllari

Xhesika Lela

Silvia Tafani

Tags: Marsona Tace


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet