Më mbaj mend (për 1 muaj)

Martin Gojani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Martin Gojani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Më datë 22 Qershor 2015, Martin Gojani publikon videoklipin "Kceni çikat E Malësisë", në bashkëpunim me Tina & Veronika Gojani. Muzika e këngës u punua nga Burim Krasniqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Burim Krasniqi. Më datë 2 Mars 2017, Martin Gojani publikon videoklipin "Mallkuar Qofsh". Videoklipi u prodhua nga Swart Production. Më datë 31 Mars 2017, Martin Gojani & Kreshnik Gojani publikojnë videoklipin "Djale E Babe Princ E Mbret". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentGjergj Kastrioti (2017)

★★★★★

Me Ju Krenohet Kombi

☆☆☆☆☆

Burrat E Kombit

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Martin Gojani

Komente 0