Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Martin Malota
  • Vendlindja:
  • Detroit 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mola1 është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Martin Malota aka MOLA 1 është një shqiptaro amerikan i gjeneratës së parë që ka jetuar gjysmën e jetës së tij në Los Angeles dhe gjysmën tjetër në Detroit, Michigan ku edhe banon për momentin. Obsesioni I MOLA 1 me muzikën filloi në moshën nëntëvjeçare, kur ai iu kthye shkrimit si një mënyrë për të tejkaluar humbjen e motrës së tij. Pa një baba në shtëpi, Martini hyri në jetë duke tregtuar narkotikë, duke konsumuar droga, duke u drejtuar tjer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Loko

Presioni

D.M.K.

Monny

Enigma

Cani Lazoja

Memli Krasniqi

Diamond

Real 1

G Bani


Tags: Mola1, Martin Malota

Krijo Një Kartolinë