Më mbaj mend (për 1 muaj)

Martina Serreqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  120
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Martina Serreqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka marrë pjesë në shumë konkurse muzikore prej të cilave shpesh ka dalë me çmime të para. Muzika është bërë pjesë e jetës së saj në forma të ndryshme. Fillimisht ajo ka studiuar violinë, por më pas kuptoi se gjithçka donte të bënte ishte vetëm të këndonte, arsye pse është angazhuar sa herë ka patur mundësinë. Përpos karrierrës muzikore ajo ëndërron dhe një të ardhme si veterinere që i rrjedh nga dashuria e saj për kafshët. Në vitin 2018, M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jasmina Dervishi

Alina Jani

Klaudia Thartori

Zhaklina Veizaj

Anjeza Sejdia

Olivja Jaupaj

Sidorela Hasa

Uendi Goga

Desila Myftaraj

Kleansa Susaj

Tags: Martina Serreqi


Komente mbi këtë artist