Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mary X

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  8
 • Emri i Vërtetë:
 • Marjan Lekndreaj
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mary X është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri tij i vertete eshte Marjan Lekndreaj, por njihet ndryshe ne emrin e artit Mary X. I lindur ne Tiranë, por ai eshte me origjine nga Tropoja. Kenga e par e ti ka qen me dat 3 mars 2016, e cila titullohet "Mos Harro" ne bashkpunim Me Floow. Më datë 12 Janar 2019, Mary X publikon videoklipin "Suksesi", në bashkëpunim me Vissy....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

O.D

Enemy

Montano

Lekssi

Clevinjo

Flory

Bad Marley

Redis

El Ninjo

Vilson Shpendi (Blaze)


Tags: Mary X, Marjan Lekndreaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet