Më mbaj mend (për 1 muaj)

Masakra

Nuk ka akoma asnjë votë

Masakra është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Labb.1

Blackjack

Betim

Steli

Last Daddy

Luxhi

Tonchee

Black-Eagle

Uki

Sllimi

Tags: Masakra


Komente mbi këtë artist