Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Masar Hoti

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Masar Hoti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 25 Mars 2013, Masar Hoti publikon videoklipin "Nata Ka Magji"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Labinot Hakaj

Petrit Karaqica

Gzim Medeci

Fatmir Elezi

Shkelqim Kola

Murat Gjoniku

Sokol Koçi

Shqipri Kelmendi

Granit Hyseni

Duchi


Tags: Masar Hoti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet