Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Massive Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Massive Production është një grup autorësh dhe muzikantësh i njohur. Massive Production është një studio e re, e hapur së fundmi nga producentët shumë të njohur Granit Gashi, Jetmir Agaj & Nurteel Morina....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Shpeta Sound

Barok Studio

Elephant

Tull Production

Big Deal Records

Tags: Massive Production, Granit Gashi, Dj Nurteel


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet