A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Master Bass

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Master Bass është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Janë nje grup muzikor te cili shpesh here kemi pasur rastin ta takojme neper festivali. Ai perbehet nga Master Bass & 25%. Disa nga paraqitjet e tyre jane ne festivalin "Top Fest" ku vleresohen edhe me nje çmim. Ata zakonisht kendojne kenge te zhanrit hip-hop. Në Prill 2005, Master Bass marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Shake It Up", në bashkëpunim me Flori. Në Nëntor 2006, Lrc & Master Bass 25 marrin pjesë në Kënga Magjike 2006 me këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

2 Perqind

Misterioz

Gravity Albania

Krem Dela Krem

New Stars

Kunder Dhuna

ETB 57

Forty Oz

Revivalz

G-Gold Army


Tags: Master Bass

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019