A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Master G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Master G është një këngëtar. Në Dhjetor 2014, N'g merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Kush Foli Per Rrep", në bashkëpunim me Master-G. Më datë 13 Shkurt 2015, Master G publikon videoklipin "Ti Gabove", në bashkëpunim me Aldi. Më datë 15 Qershor 2015, Master G publikon videoklipin "Ma E Mira", në bashkëpunim me Aldi. Më datë 27 Shtator 2016, Master G publikon videoklipin "Krejt Ti Fali", në bashkëpunim me Angela....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zibo

Dr.Rabbit

Double D

Buli

G.M.C.D

El-Metro

Snero

Dinno

Ledi (M)

Rbs


Tags: Master G, Master-G

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019