Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master G - Ma E Mira (Feat. Aldi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti je perfekt
trupi jot sa me pelqen
kur te shoh une gjdo dit
zemra me dhemb..
...
Bukuroshe ty te ndjej
tjeter si ty s.gjej
loqk pa ty jo nuk vlej
...
Ma baby ti po me len pa mend
une e di ce ti permend emrin tem
ne gjdo vend sa here ce ti me sheh
mundohesh per me m.hup
po une te gjej mos u msheh
une e di se ku shkon
e ca ban me kan del
gjdo dit e veshun ndryshe
jo per dit te njejtin model
syt e lym floket drejt
edhe buzet me labela
dukesh si aktorja kryesore
ne telenovela
refreni...
Ma e mire ma e mire
jo si ty nuk gjej
je e mire je perfekt
ma e mire ne qytet
Master G
Publikimi: 15/06/2015


Master G - Ma E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma E Mira".
3. Video është e këngës "Ma E Mira", por nuk këndohet nga Master G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master G:


Komente 0