A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Master-L

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Kline 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Master-L është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i Tij i Vertet eshte RELAN. Si Fillim Ja nisi te Shkruante tekste ne vitin 2006 / po atehere nuk i kishin kushte per muzik si Studio e gjera tjera, aj inqizonte demo ne radion, mixeta e sene tjera, po atehere nuk i vlente muzika. Po ja nissi te rritej dhe pasi shkonte ne shkolle dhe si problem e kerkonte policia shum here. Ai e la shkollen ne klas te 7t dhe iki nga Klina u vendos ne Prizeren. Atje vazhdoi shkollimin e tij dhe formuan me Keng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Klina Begut
Te Kam Xhan
Ku Je Sot


Artistë Të Ngjashëm:

Explicit

Liil Craizy

Lindy

Ogi

Anestezioni

Readi

Sacrifice

Beni Xhemas

Dardan Osmanollaj

Retno


Tags: Master-L, Relan, Master L

Master-L në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019