Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mastercif

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Mastercif është një këngëtar. Aqif Neziri (MasterCif) filloj me kenge e tji te pare "Ver Gostivare" ne moshen 13 vjec dhe kenga u publiku ne fund te Prillit 2012. Gjat vitit u realizuan 2 Keng tjera :"Happy Birthday" dhe "Baby (me Videoklip)". Kjo e fundit u bere publik ne fund te muajt 08. Pas Projektit te fundit kaluan permi 2 vite deri sa dual kenga e radhes "Me Kujto" dual heren e par online ne fillim te muajt 10 te vitit 2014. Dy Kengat e para u fshiren nga kanalli i tji...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eni-G

Nissy

Mc.Yahoo

X1

Kann1

Papel G

A62

Valon Osmani

Valon Alili

Smuggler

Tags: Mastercif, Aqif Neziri


Komente mbi këtë artist