Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mateus Frroku - Për Atë Që Më La Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sonte
Dua te pi dua te pi dua te dehem
Sonte
Jo ne shtepi jo ne shtepi jo nuk do te kthehem
Zemres
Marazin une me vere do tja shuaj
Kengen
Ate qe iku me la une sot do shkruaj

Ref.
Ja gezuar shendet si saj
Ja gezuar per syckat e saj
Dhe ska qe pse mua me shkaterroj
Jeta ime se harroj


Ky tekst u dërgua nga MarinaMateus Frroku
Publikimi: 03/02/2020
Orkestrimi: Kledi Bahiti


Mateus Frroku - Për Atë Që Më La
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Atë Që Më La".
3. Video është e këngës "Për Atë Që Më La", por nuk këndohet nga Mateus Frroku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mateus Frroku:


Komente 0