TEKSTESHQIP

Mateus Frroku
Pa Këmbë Në Tokë
Lyrics

Unë e di se gjithcka qe unë dija
Të gjitha ti dhash ty, të gjitha ti dhash ty
Ti se di se shpirtin tim e lija
Me jetu me ty, me jetu me ty

A po k'naqesh
Kur m'sheh ti keq a k'naqesh
Koha te iku kot
Un s'jam me këmb ne tokë

Ref:
Isha dikush për ty në ajër
Zhgënjim i madh total ne ajër
Unë jam ai që se mban fjalën
Si un je sot pa kembë në tokë

Nuk e di nese dike ke gjet ti
Me të dasht më shumë
Më shumë se unë
Nuk e di a e kupton ai
Se kush je ti, se kush je ti

Ref:
Isha dikush për ty në ajër
Zhgënjim i madh total ne ajër
Unë jam ai që se mban fjalën
Si un je sot pa kembë në tokë

DËRGOI:
INFO
Më datë 28 Shkurt 2019, Mateus Frroku publikon videoklipin "Pa Këmbë Në Tokë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Threedots. Videoklipi u prodhua nga kompania Daniel Joveski.