Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Matilda Mati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Matilda Mati është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Matilda eshte diplomuar ne akademine e arteve, per degen KANTO. Hapat e para te muzikes live i nisi ne moshen 19 vjece ne diaspore dhe akoma e vazhdon kete profesion me shum perkushtim e dashuri. Po ashtu edhe ne mbremje familjare (dasma, ditlindje) etj. Prej vitesh këndon dhe performon në diasporë në shumë mbrëmje muzikore, ndërkohë që ka filluar të merr pjesë edhe ne ahengje familjare kryesisht në Maqedoni. Më datë 28 Tetor 2016, Matilda pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eniada

Zhorzheta Sota

Enia

Ola

Olta Kaferi

Nilsa Hysi

Ayssel Kristuli

Deborah Dollapi

Sara Kapo

Jenny Jonas

Tags: Matilda Mati, Matilda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet