Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Matilda Shushari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
 • Vendlindja:
 • Kuçovë (Berat) 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Matilda Shushari është një këngëtare e njohur. ENGLISH: Matilda Shushari (born June 22, 1988) is an Albanian singer. She was one of the 16 finalists of X FACTOR ALBANIA I in 2012. Matilda was born in Kucova, Berat and raised up in Greece since age 7. After 7-8 years she return back in Albania and continued school. Her first TV performance was in Albanians Got Talent 2010-2011 were she entered into the semifinals. However her efforts never stopped. It was meant to be at X FACTOR ALBANIA 2012,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Morena Dyli

Deniza

Habibe Ostreni (Bibe)

Kristina Vreshti

Irva Stefa

Suela Malo

Ajkuna Anxhaku

Persa

Genta Koleci

Eriselda Aliaj

Tags: Matilda Shushari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet