Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Kapo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39

Ref.X2
Hala nrrug me naco me naco me naco
Bam Bam Bam ska koh nuk ka koh nuk ka koh
Bam Bam Bam Bam levizje si kapo si kapo si kapo Bam
Salut gjigando Mato gjigando

Yee u rritem nrrug gjerat qe kalum ti kishin qi trrut
Po msheh drru si shkop se un jam mangup
Jam lut te ZOTI te njerzit sjam lut
Kemi nejt pa lek,kemi nejt jo tlumtur
kemi nejt pa dal,kemi nejt jo tbukur
skemi emocione jo nbark skam flutur
Kom majt qendrim asiher me tfutur
Akoma 1 lloj akoma ca sboj akoma i trrent
akoma jetoj akoma gaboj po te ZOTI besoj
esht e imja kjo loj deri sa tmar frym brym
ta boj un komplet ftoft bryym dryn i kam von kapak edhe dryn bryym ndenjat i kam kyc me dryn
fryn ne skemi ndenja i kemi t thym
the drems si ondrrat e rimzit
ti boj big toys tdlain lot prej gzimit
pi nifar krimi ala keq shperthimi
to be a fanny si xhepat e vinit
aaa vim nga 1 milekshi
trrit me 1000 probleme
tu bo nga 1000 t zeza
fol 1000 ceshtje po nuk dal prej teme

Ref.X2
Hala nrrug me naco me naco me naco
Bam Bam Bam ska koh nuk ka koh nuk ka koh
Bam Bam Bam Bam levizje si kapo si kapo si kapo Bam
Salut gjikgando Mato gjigando

yeaa u rritem nlagje tiran
aq i vjeter si me qen veteran
kom shum per tdhon e kam shum per tthan
cunin e ke gjeni mos u trrishto moj nan
xhepat e that dhe barku bosh
tjepkan msimet ma tvlefshme n jet
nga adoleshent u ktheva nkodosh
se ashkush sna i dha po i morem vet
shok ntjeter ven n cdo kontinent
po akoma tlidh si me qen prezent
i shtypim si me qen cigare kent
sjom vec aj qe shaj po jam dhe vigjilent
ta kam thon ket pjes prej fillimi
qe un jam pjes e kti filmi
jo skam ardh un prej aktrimi
ta ka miratu edhe dhipi
kshu qe tlutem llafet zgjidhi
kur flet per mu gjonat lidhi
se po thu naj gjo qe s tka hije
e po tgje naj gjo pahiri
vim nga 1 milekshi
trrit me 1000 probleme
tu bo nga 1000 tzeza
fol 1000 ceshtje po nuk dal prej teme

Ref.X2
Hala nrrug me naco me naco me naco
Bam Bam Bam ska koh nuk ka koh nuk ka koh
Bam Bam Bam Bam levizje si kapo si kapo si kapo Bam
Salut gjikgando Mato gjigando


Ky tekst u dërgua nga Klajdi   kristihoxhaj2212MatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/04/2019
Muzika: MatoLale
Teksti: MatoLale


MatoLale - Kapo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kapo".
3. Video është e këngës "Kapo", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

12
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 1