A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Matolale - One Shot


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/06/2019

2019-06-12T19:00:08

Music & Lyrics:

Matolale


Sa per shok i can take one shot
Dhe per shok gjuj dy her duble shot
Pa ju prek hic jenii ra ntok
Jam stervit shum heret nket sport
I'm a f**kin designer
I can f**k your feelings and your mama
Po skom ardh un ktu me bo drama
Vec Du me bo dollar si obama
Ulalala, ajo bythet i ka si braziliana
Isha bo rreper edhe tisha lind n'uganda
o plako jemi banda me gjiganda
I m do it for my mama and my brother
Kom me cek per shok e per my father
Live that life like sem ha palla
Kom me lon gjurm me shum se osamaa, binlanden
Nket loj erdha i paftum po pa i heq kpucet un u futa mren,
Ata sdun ta pranojn po e ndjejn qe un jam fenomen,
Me u fiksu ju shplaj si nlavazh jasht sigurisht dhe mren,
Fuck ti e din ket sen,kshuqe po futem ntem...

Refx1
Ajo mu em pa,donte per mu ca,she call me papa
Bichi jot nhava,hic tok nuk ka ra,tani po don prap mu pa
Skom koh mo per ta, ajo mu vet mtha,ja ka nis per me qa
Spo fol me emra vlla, se ajo vet ta tha,qe si Mato ska

Bang bang wow
Shife kush erdhi dhe degjo ca kerko
Shut up o kar nisja mu prezanto
Un jam bisha shkurt jom mato
Kurr sjam perzi sjam bo si ato
Kom majt venin tim e di qe smdo
Po nvend tat me shum mdo ajo

Jam msu per me mbijetu me 50 lek nrrug jo me 50 cent po probleme tu i zhduk
Skemi pas shum po skemi ul hund do mu marr me mu okej po zgjidh se ncilen pun

Sdu shum po rendsi ka qe mdun
Ca tipa i fiksksokam un
Ca tjer sikur na dukan shum
E ne me demek gjoja i besum

Refx1
Ajo mu em pa donte per mu ca so shi call me papa
Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don prap mu pa
Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis per me qa
Sfol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska

Ejjj nuk jam tu knu se u bo trend
Po kisha super stil qe nuk e dija as vet
Ti vjen me gucci un tvi me fend
Sado ke bo pare ski rendiment
Im so sorry but i am so late
Nuk kam mo koh se e kam me tshpejt

Ej Waa shit
Mato tu lujt me tak tik
Erdha Lojen me gra bit
Supersajan si ma gjik
Pare do boj ktu vej pik
Moden tu njek im so chic
Rrepin e kthej nrepublik
Yess yess nrepublik

Refx1
Ajo mu em pa donte per mu ca so shi call me papa
Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don prap mu pa
Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis per me qa
Sfol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska


Lyrics submited by xxxxe-Cards (2)

2019-06-30 01:02:15
Sa për shokë, I can take one shot
Dhe për shok gjuj 2 her duble shot
Pa ju prek hiç, jeni ra n'tokë
2019-06-20 08:00:13
S’kom kohë mo për ta
Ajo mu vet m’tha
Ja ka nis për me qa
S’fol me emra, vlla
Se ajo vet ta tha
Që si Mato s’ka

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019