Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Matolale - Tirona  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/09/2019

2019-09-28T17:00:11It's Matolale
Tiron Tirona neper zemrat tona
Flejm dites e jetojm ne ort e vona
Jetoj per sot se ku i dihet o nona
Edhe me vdek do vdesim si kampiona

Tirona Controla
Ka naco dhe goca neper stola
Femna tbukra si spanjolle HOLA
Ina,Kejvina,Melinda,Oriola
Ktu ka pistola jo lodra lodra
Kemi shoqni dhe nga Londra Londra
Femnat me tmira shum t'omla t'omla
Lidhjet e forta me dona dona

Tii nuk e din se ca bohet n qytetin ton (no no no no)
Tii nuk e din se ca bohet ne lagjen ton (no no no no)
Nji fjal e modhe qe quhet...
Nji fjal e modhe qe quhet...
Tiron Tiron Ti Ti Tironaa (4x)

Kena luftu per ket zon
Kena luftu per ket ven
Kena luftu per kto lek
E boj me zemer ket sen
Sdum me dit ne per ligje
Sdum me dit as per nen
The best city best life si ktu
Hajde mthuj ku gjen
Ndrron makin po nuk ndrroj ngjyr
Nese ke naj gjo ma mir thuma n'ftyr
Kur hedh un kong gjith thojn shyqyr
Se jom kryesor si rruga Myslym Shyr
Fuck it e boj me qef jo hajd se hajd
E mor seriozisht i boj tgjith me qajt
Cunat neper rrug hala bojn street fight
Vi si peshkaqen dhe t kafshoj
Big bite

Tii nuk e din se ca bohet nqytetin ton (na na na)
Tii nuk e din se ca bohet ne lagjen ton (no no no)
Nji fjal e modhe qe quhet...
Nji fjal e modhe qe quhet...
Tiron Tiron Ti Ti Tironaa (4x)

Kartolina (4)

U krijua nga aleks otr 2019-10-03 12:39:15
Tirona Controla
Ka naço dhe goca nëpër stola
Femna t'bukra si spanjolle ¡Hola!
Ina, Kejvina, Melinda, Oriola
Ktu ka pistola, jo lodra, lodra
Kemi shoqni dhe nga Londra, Londra
U krijua nga matofans 2019-10-02 18:01:32
Tii nuk e din
Se ça bohet
N'qytetin tonë
Ti nuk e din
Se ça bohet
Në lagjen tonë
U krijua nga Tirona💙🏐 2019-10-02 17:59:02
Jetoj për sot
Se ku i dihet o nona
Edhe me vdek
Do vdesim si kampiona
U krijua nga OrgitoL15 2019-10-02 17:55:34
Tiron Tirona
Nëpër zemrat tona
Flejm ditës
E jetojm në ort e vona

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Matolale:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet