Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matolale - Batman  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"2027"

Komente

2 🔥

23/04/2020

2020-04-23T16:00:01+00:00Menyra si arrita ty tvjen cudi
Menyra si haj esht me tbo habi
Menyra se si e boj jeten tani
Jo nuk esht normale duket fantazi
Menyra si mdojn femrat yeah xhelozi
Menyra si futem nsken anomali
Menyra si eci nqytet me shoqni
Duhet me bo shum veta
Do me bo edhe ti
Menyra si mshef ajo esht wow
Menyra si del berreta esht
Menyra si jetoj un now now
Ata thojn ska munci how how
Punoj shum se nuk varem un prej fatit
Kom punu si me qen puntor i tapit
Tani mke ngjitur me shefin e shtabit
Eci avash se ja di rendesin hapit
AAA f**k it Mato gola si Pato
E shef dhe ti vet qe nuk jam un me ato
Eci me nacut akoma si kapo
Tani kam formu dhe organizaten
AAA f**k it Mato gola si Pato
E shef dhe ti vet qe nuk jam un me ato
Eci me nacut akoma si kapo
Tani kam formu dhe organizaten

Vij si batman me zemren si titan
Shpirtin e lir dhe gjakun illyrian
Vij si batman me zemren si titan
Shpirtin e lir dhe gjakun illyrian

Ooo ye ye ckemi mo lali
Nga mu ka frik dhe instrumentali
Ca po thu ti se je i pari vari **** ku mha k***
Un jam peshkaqen ***** peshkatarin
Kshu qe f**k it nuk e ndalin
Le tme dali kush tem dali
Do boj lek un si Qatari
Mos u mer me mu o ****
Se brr brr ose ndoshta fap fap
Se skrr skrr ose ndoshta gap gap
Kshu qe ti
Jom origjinal si f**king Nike
Shum i fort dukem qe n veri N'hip-hop un
kom mar dhe tapi
Ti e din ulala
Do me nejt cdo dit esht aftsi???
Mas meje dhe kur iki per shpi
Ma len cdo dit mjafton qe ti bi
You not me ulala

Vij si batman me zemren si titan
Shpirtin e lir dhe gjakun illyrian
Vij si batman me zemren si titan
Shpirtin e lir dhe gjakun illyrian


Ky tekst u dërgua nga Ray ZaimiKartolina (2)

9
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Matolale:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet