Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Viking Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  32

Matooolale
New whave big took big bling
Big Mato big grup big ting
Nese dilni perball' meje bojm xing
Per ket pun i lind VIKING
Ikin nuk meren me ne se te fikim
Tipin qe nuk do me dit as per ligjin
Vitin e kena ne xhep ju thithni pipin
Boj per shoqni sac bon daja per nipin
Big man e kill man e te ngel ne men
Nuk kom fren akoma vazhdoj
Dot me nalu se kom ne men
Fitoren e kom n gjak muziken e kon ngen
Mu mar ti se ke ngen e di un
Ti lef qen ti lef qen ti je pis me ty un jo nuk ngjis ju jeni njilloj m duket vini prej azis
Me femrat gjitha mis me ban shkallet ti ngjis
Tirona, Tironci Tironen e mban ne pist

(Ref)
Ato jan lut qe te binaaaaa
Vazhdojm si treni ne shinaaaaa
Tani me shef neper binaaaaa
Me ne bini viktimaaaaa
Shampanja celet ne lagjeeeee
Kur me shef ty t skuqen faqeeeeet
Per luft jetoja ne paqeeeee
Femrat ma te mira laleeeee (iaia)

Eshte ai cuni cepit me endra sa uj i detit tu majt dhe hallet e tjetrit kta dun me vdek prej hejtit e di flasin prej sikleti t hidhem dhe shenja benzit pozicioni i venit te veni i qenit
Un kam dal kundra sistemit gishtat nalt cdo dit e cdo nat zgjohem un me kap qellimet ti zbo pjes ne jeten time gjtha ca fol jan trillime ne po bojm ma shum dallime hajde maj dhe ca shenime ti sdi ca kemi kalu vec nones i them te du
Zotit falje i kam kerku ishalla me con atje ku du e kom meritu se kurr su nala sa do e madhe ishte vala sa do pengesa perpara...
Vazhdoj per mu so loj shum e thjesht prit ta tregoj kom arsye qe s naloj shum pengje po i shenoj armiqt po shtohen cdo nat kan zili edhe inat po me shtin per me bo mekat po un kam nji qellim me e kap

(Ref)
Ato jan lut qe te binaaaaa
Vazhdojm si treni ne shinaaaaa
Tani me shef neper binaaaaa
Me ne bini viktimaaaaa
Shampanja celet ne lagjeeeee
Kur me shef ty t skuqen faqeeeeet
Per luft jetoja ne paqeeeee
Femrat ma te mira laleeeee (iaia)


Ky tekst u dërgua nga Gabriel TafaMatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2020
Teksti: MatoLale
Produksioni: Blackyh
Mix/Master: Marenglen Boja
Rec: Sivi
Video Produksioni: Roberto FushaMatoLale - Viking
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Viking".
3. Video është e këngës "Viking", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 3