Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matolale - Favela Polizei Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  28

Qysh i vogel kam pas pun me shit e blej
ata dun me i kap cunat,po ne n burgje vec si lejm
favela polizei la polizei favela polizei la polizei
qysh i vogel kam pas pun me shit e blej
ata dun me i kap cunat, po ne burgje vec si lejm
favela polizei la polizei favela polizei la polizei

f**k da polize, jau bej me gisht ku ma bojn friz
pasha ropt e shpis kom pa xixa prej gryk t alltis
e leku biz tu e pastru si malli kolumbis (ahaaa)
yoo guci ches tu majt hekrin n kok me kriz
io matolale si vatikan dal te ballkoni bej shou
edhe fjalet mati kur flet e shani se sdihet kur vjen nji koh
ndoshts bjen tavani edhe thyhet xhami dikush vjen vizitou
jo ti fol po tani vonou
free our my brous

qysh i vogel kom pas pun me shit e blej
Ata dun me i kap cunat po ne burgjeve si lejm
favela polizei la polizei favela polizei la polizei
qysh i vogel kom pas pun me shit e blej
ata dun me i kap cunat po ne burgje si lejm
favela polizei la polizei favela polizei la polizei

jeta jon e komplet si filma me ulje ngritje thika shpina
gara jone tu dal mpina higare hi bichis per vitrina
jeni fake bini n patetina ma ches kapo si totorina
adrenalin cdo nat tu ndru vija
femres stil bar e kokaina
tani wait wait wait
edhe di qe une gjuj drejt drejt drejr
per ket loj mato i shpejt shpejt shpejt
ti e di qe ska mo fake fake fake
i m real
kena shit, kena bo
fal zot me prano
une e di,kom gabu
mos qaj, nano
cdo e zez
qe kom bo
e ka ni rizel
dhe tani mos me gjyko vec risel

Qysh i vogel kom pas pun me shit e blej
ata dun me i kap cunat po ne burgjeve si lejm
favela polizei la polizei favela polizei la polizei


Ky tekst u dërgua nga Uendi.hMatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/11/2021
Teksti: MatoLale
Video Produksioni: ND Film Pro
Produksioni: Sivi Beats
Orkestrimi: Laback
Film: Endi HoxhaMatolale - Favela Polizei
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Favela Polizei".
3. Video është e këngës "Favela Polizei", por nuk këndohet nga Matolale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 1