TEKSTESHQIP

MatoLale
Favela Polizei
Lyrics

Qysh i vogel kam pas pun me shit e blej
ata dun me i kap cunat,po ne n burgje vec si lejm
favela polizei la polizei favela polizei la polizei
qysh i vogel kam pas pun me shit e blej
ata dun me i kap cunat, po ne burgje vec si lejm
favela polizei la polizei favela polizei la polizei

f**k da polize, jau bej me gisht ku ma bojn friz
pasha ropt e shpis kom pa xixa prej gryk t alltis
e leku biz tu e pastru si malli kolumbis (ahaaa)
yoo guci ches tu majt hekrin n kok me kriz
io matolale si vatikan dal te ballkoni bej shou
edhe fjalet mati kur flet e shani se sdihet kur vjen nji koh
ndoshts bjen tavani edhe thyhet xhami dikush vjen vizitou
jo ti fol po tani vonou
free our my brous

qysh i vogel kom pas pun me shit e blej
Ata dun me i kap cunat po ne burgjeve si lejm
favela polizei la polizei favela polizei la polizei
qysh i vogel kom pas pun me shit e blej
ata dun me i kap cunat po ne burgje si lejm
favela polizei la polizei favela polizei la polizei

jeta jon e komplet si filma me ulje ngritje thika shpina
gara jone tu dal mpina higare hi bichis per vitrina
jeni fake bini n patetina ma ches kapo si totorina
adrenalin cdo nat tu ndru vija
femres stil bar e kokaina
tani wait wait wait
edhe di qe une gjuj drejt drejt drejr
per ket loj mato i shpejt shpejt shpejt
ti e di qe ska mo fake fake fake
i m real
kena shit, kena bo
fal zot me prano
une e di,kom gabu
mos qaj, nano
cdo e zez
qe kom bo
e ka ni rizel
dhe tani mos me gjyko vec risel

Qysh i vogel kom pas pun me shit e blej
ata dun me i kap cunat po ne burgjeve si lejm
favela polizei la polizei favela polizei la polizei

DËRGOI: