Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Lucca 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Matt K është një shkrimtar. Matt K (Matteo Karaj), çun durrsak jeton aktualisht ne Nürnberg (Gjermani). Shkuan poezi ne gjuhe shqip, edhe ne slang gjermon/anglez për hobby dhe për qef. Diplomuar ne business administrator dhe korrespondent ne gjuhe te huaja (korrik 2014, Lucca). Hobbies: Sport, muzik, fotografi, poezi moderne....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Leonard Shala

Perparim Blakaj

Romario Xhaferri

Besart Ramiz Tafaj

Gentinikqi

Azem Deliu

Leonard Mrishaj

Dionis Xhafa

Mahir Ademi

Bujar Meholli

Tags: Matt K, Matteo Karaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet