Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matt K
  • Vendlindja:
  • Lucca 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Mars 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Matt K është poet. Matt K (Matteo Karaj), çun durrsak jeton aktualisht ne Nürnberg (Gjermani). Shkuan poezi ne gjuhe shqip, edhe ne slang gjermon/anglez për hobby dhe për qef. Diplomuar ne business administrator dhe korrespondent ne gjuhe te huaja (korrik 2014, Lucca). Hobbies: Sport, muzik, fotografi, poezi moderne.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0