Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Ca Ca Ca (Feat. Alb Magji)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  18

Ref...x2
Mos hajde me une dua nje
Une dua nje dhe vetem nje
Mos provoko me harro
Me harro nuk jam ajo

"Kur e hap hapin e rand
Tjerat randsi nuk kan s'kan
Kur e ven goten ne buz
Mendja po don me m'lan s'ban

N'kllab une e ti prap
Ti po m'ban me t'u afru
Ca po thu zemer veni nji emer
Se ti sonte je me mu

Mos hajde me !

Kush ta ka mbush ty mendjen
Se une s'boj per ty
E ke gabim ta them nji fjal
Vetem prove e ke me kthy

Se une jam king okej n'ket vend
E si mbretnesh te bej me u ndje se m'pelqen
Po deshe ti boten ta fali krejt t'i bej realitet
Krejt ato gjera qe i ke n'mend"

Ref...x2
Mos hajde me une dua nje
Une dua nje dhe vetem nje
Mos provoko me harro
Me harro nuk jam ajo

Ça ça ça thon nga mua
Je je je djale qe nuk dua x2

S'kalon asnje dit qe s'te mendoj
Ulem dhe pij te t'harroj
Kerkoj nje mundesi te takoj
Bota nuk duket njesoj

Do t'gjej çdo dit qe te shoh
Ti nuk mund ta imagjinosh
Ne ty nuk bej stop me beso
Edhepse tjeter do

Mos me thuaj jo !

Ref...x2
Mos hajde me une dua nje
Une dua nje dhe vetem nje
Mos provoko me harro
Me harro nuk jam ajo

Ça ça ça thon nga mua
Je je je djale qe nuk dua x4

Mos hajde me !


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiMaya Alickaj
Featuring: Alb Magji
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2013
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Maya Alickaj & Alb Magji
Orkestrimi: Adrian Hila


Maya Alickaj - Ca Ca Ca
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ca Ca Ca".
3. Video është e këngës "Ca Ca Ca", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0