TEKSTESHQIP

Maya Alickaj
Ca Ca Ca
Lyrics
(Feat. Alb Magji)

Ref...x2
Mos hajde me une dua nje
Une dua nje dhe vetem nje
Mos provoko me harro
Me harro nuk jam ajo

"Kur e hap hapin e rand
Tjerat randsi nuk kan s'kan
Kur e ven goten ne buz
Mendja po don me m'lan s'ban

N'kllab une e ti prap
Ti po m'ban me t'u afru
Ca po thu zemer veni nji emer
Se ti sonte je me mu

Mos hajde me !

Kush ta ka mbush ty mendjen
Se une s'boj per ty
E ke gabim ta them nji fjal
Vetem prove e ke me kthy

Se une jam king okej n'ket vend
E si mbretnesh te bej me u ndje se m'pelqen
Po deshe ti boten ta fali krejt t'i bej realitet
Krejt ato gjera qe i ke n'mend"

Ref...x2
Mos hajde me une dua nje
Une dua nje dhe vetem nje
Mos provoko me harro
Me harro nuk jam ajo

Ça ça ça thon nga mua
Je je je djale qe nuk dua x2

S'kalon asnje dit qe s'te mendoj
Ulem dhe pij te t'harroj
Kerkoj nje mundesi te takoj
Bota nuk duket njesoj

Do t'gjej çdo dit qe te shoh
Ti nuk mund ta imagjinosh
Ne ty nuk bej stop me beso
Edhepse tjeter do

Mos me thuaj jo !

Ref...x2
Mos hajde me une dua nje
Une dua nje dhe vetem nje
Mos provoko me harro
Me harro nuk jam ajo

Ça ça ça thon nga mua
Je je je djale qe nuk dua x4

Mos hajde me !

INFO
Vijën melodike dhe arranzhimin e realizoi Adrian Hila, teksa për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Maya Alickaj & Alb Magji.