Ëmbla Qyra
Ëmbla Qyra

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Ëmbla Qyra është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2019, Ëmbla Qyra merr pjesë në Voice Kids Albania 3....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0