Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Blero - Ketu S'do Te Jem (Feat. Andy V)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ketu s'do jem Nuk do kem
As kohe lamtumire te them
As tek lagja ku u rrita
As per xhiro me sdo vem
Sdo shikosh me fytyren
E as zerin qe pelqen
E veshtire qe ta pranojm
Por te gjith bileten prem

Dicka na pret diku
Edhe mua keq me vjen
Nuk dua te merzitesh
Kur blerua te rrefen
Ky do jete fati jone
Kjo eshte ajo qe me zhgenjen
Ti je ajo qe me ngre prap
Kur ne mengjes me gjen

Me mer me vete si femije
Por I mbyllur qendroj
Mendimet I kam te errta
Ndaj, nuk te tregoj
Dhe sot qe gjeta rastin
Shkruaj kur te jem larguar
Kur te jesh merzitur shume
Afer do jem pa e kuptuar

Mjefton te degjosh kengen
Une do vij te shoqeroj
Te fshije lotet mbi rrudha
Floket ti ledhatoj
Po deri sa te iki
Kemi akoma kohe
Kemi nje jete perpara
Eja me mua jeto!
Mc Blero
Featuring: Andy V
Publikimi: 02/08/2016


Mc Blero - Ketu S'do Te Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ketu S'do Te Jem".
3. Video është e këngës "Ketu S'do Te Jem", por nuk këndohet nga Mc Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Blero:


Komente 0